Půjčovna dodávek Praha https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha je místo, odkud se můžete s přáteli vydat na společně na cesty po České republice či po Evropě, nezávisle na počtu ujetých kilometrů. Pronájem je možné realizovat v kdykoli v průběhu celého roku, pouze s ohledem na včasný rezervační termín.

italské dolomity

Větší skupina je pohromadě – dodávky se pronajímají z různých důvodů, tím nejčastějším je zpravidla převoz nákladu v průběhu stěhování, vyklízení bytových a nebytových prostor či nakupování nábytku, domácích spotřebičů, stavebního materiálu a vybavení dílny či zahrady. Dalším poměrně četným důvodem je jízda většího počtu osob za zábavou, sportem, za poznáním přírodních krás a historických památek. Když jsou všichni pohromadě, a to platí i pro samotné cestování, panuje větší legrace, lépe se plánují následující dny, přichází více nápadů v rámci kolektivního „ducha“ a máte z průběhu akce lepší pocit.

větrné mlýny

Únava řidiče – když kupříkladu zorganizujete hromadnou akci typu jízdy na dovolenou na delší vzdálenost, například do španělských Pyrenejí, do Finska či k norským fjordům, a to jsou jedny z nejzajímavějších evropských přírodních scenérií, bude nesmírně náročné zorganizovat společný postup. Bude to vyžadovat kratší přestávky, aby se každý řidič mohl občerstvit a načerpat síly, a může se stát, že se budete neustále dorozumívat mobilem a na někoho někde čekat. Jestliže ovšem pojedete všichni v jednom voze, případně ve dvou, budete se moci střídat v řízení pružně i bez dlouhých přestávek. Budete v podstatě všichni pohromadě, takže odpadnou další zbytečné starosti.

Komfortní jízda – osobní automobil má jednu podstatnou nevýhodu, sedíte v něm tak, že máte nohy neustále pokrčené, a je to jako v letadle v „economy class“. Musíte častěji zastavovat, protahovat se, aby se nevytvořila žilní embolie. V dodávce jsou sedadla mnohem pohodlnější, nohy nejsou tak pokrčené, je to podobné, jako v autobusu.