Pánové, toužíte po erotických hrátkách s něžnou nevinnou p l a v o v l a s o u kráskou anebo po přísné č e r n o v l a s é Domině? Erotická masáž Praha v luxusním salonu pro muže vám splní i ta vaše nejtajnější přání v oblasti erotiky. Masáž vychází ze schématu fyzioterapeutické masáže, ale dbá v nejvyšší možné míře na naprosté uvolnění vašich svalů, specializuje se na uvolnění celého těla a celkovou regeneraci. Rozdíl mezi fyzioterapeutickou masáží a klasickou erotickou je v tom, že erotická masáž si klade jako nejdůležitější kromě tělesného a duševního uvolnění hlavně navození samotného vzrušení již od samého začátku masírování. Dbá na vzájemnou intimitu vystupňovanou jedinečnou stimulací smyslů.

žena něžná

A vy si můžete vybrat, zda o vás a vaše blaho bude pečovat blondýnka masérka anebo černovláska ve svůdném sexy oblečení. Vybírat si můžete v klidu svého domova, i když pohled na naše sexy krásné masérky vás možná z klidu vyvede. A při příchodu do našeho luxusního salonu, kde vám zaručíme naprostou diskrétnost, na vás bude čekat vámi zvolená slečna.

žena domina

Vysvětlí vám, jak bude erotická klasická masáž probíhat a zodpoví vám všechny dotazy. Začínáte společnou sprchou, kde již při pohledu na její obnažené tělo můžete nechat rozeznět vaše představy. Klasická erotická masáž uvolní nejen vaše přetížené svaly, ale i mysl, když se necháte unášet příjemnou relaxační hudbou a nahým tělem masérky, která vás bude masírovat body-to-body. Jestliže máte zálibu v sexy prádle, na vaše přání vás masérka bude masírovat spoře oblečená.

Před samotným masírováním natře své i vaše tělo horkým éterickým přírodním olejíčkem a klouzavými a smyslnými pohyby začne masírovat každý váš kousek vašeho těla. Nahá těla se dotýkají a vaše vzrušení stoupá. Podstatná část masírování je věnována stimulaci vašich intimních partií a ručnímu vyvrcholením. Je jen na vás, kdy si přejete dosáhnout vrcholu a oddat se dráždivému a rozechvívajícímu zážitku.