Které dítě by odolalo možnosti, jakou je skákat libovolně tak, jak si přeje, a to klidně i celý den? Pochopitelně, že je už zvykem to, že děti pohybovou aktivitu, při které se skáče vyhledávají a bezesporu milují. Z toho důvodu jim dejte šanci zúčastnit se atrakcí, které budou naprosto bezpečné a přinutí jich vzpomínat na den na trampolínách jako na ten nejlepší, jaký doposud zažily.

oslava

Narozeniny na trampolíně

Dospělí už tolik narozeniny neřeší, a naopak nemají takovou potřebu užít si každý další rok, kterého dosáhli zábavným způsobem jako jejich děti. Pokud bude vaše dítě v nejbližší době zase o rok starší, měli byste mu však dopřát oslavu narozenin, na kterou nezapomene. Děti si totiž na jejich velký den opravdu potrpí a rozhodně si ho nepřejí – prosedět doma na zadku.
Nabídka, která nejen vaše dítě, ale i vás dostane do kolen, na vás čeká v trampolínovém parku. Pozvěte všechny přátelé a jejich děti na zábavnou narozeninovou oslavu na místě, na kterém se nepřestanou smát.

tramopolína

Co vám bude k dispozici?
Netradiční službou, která vás potěší hned na začátku je to, že vašim dětem bude k dispozicitrenér, který na nich na trampolínách dohlédne, aby byly naprosto v bezpečí a pořád na očích dospělému člověku a rovněž jich i něco naučí. Vyzkoušet si můžou spoustu akrobatických kousků a stejně tak si můžou ve skákání najít zálibu, které se budou věnovat až do konce života.
Sebou si můžete přivést váš vlastní dort, na kterém si u nás můžete pochutnat. O další malé občerstvení a pití (včetně dětského šampaňského) se postaráme my. Vaše párty tedy bude mít všechno potřebné, co od tohoto dne bude vaše dítě požadovat.
Užijte si všichni společně radostnou chvíli tak, abyste na ni dlouho vzpomínali a mohli si říct, že jste si zvolili ten nejlepší možný program plný zábavy a místo, na které se určitě rádi ještě vrátíte.