Čeká Vás narození potomka? Nebo už děti dokonce máte? V tom případě je potřeba jim zařídit vlastní prostor, ať už se jedná o rovnou celý pokoj, nebo jen jeho část, děti stejně jako jejich rodiče potřebují soukromí. Malý kousek, který bude jen jejich, kam se budou moci schovat, odpočinout si a nikdo je zde nebude rušit. Takové místo by mělo být příjemné, pohodlné, pěkné na pohled i funkční a nezničitelné, protože musí odolat divokým dětským hrám a jiným aktivitám. Všechny tyto požadavky Vám mohou splnit a zároveň udělat radost dětské sedací vaky.

Dětský ráj

Sedací pytle obecně jsou výborným vynálezem, a kdo si jeden pořídí, ihned si jej zamiluje. Sedací vaky skýtají nesmírné pohodlí, díky náplni z polystyrenových kuliček jsou měkoučké a přizpůsobí se Vaší postavě a poloze, kterou v nich zaujmete. Dá se v nich sedět i ležet, dospělým pomáhají od bolesti zad a dětem poskytnou pohodlný pelíšek. Jsou velmi hezké na pohled a k výběru máte velké množství různých potahů, od jednobarevných, přes vzorované, až po dvojkombinaci, kdy si barvy můžete střídat podle svého aktuálního rozpoložení.

Pohodlné posezení

Vaky nezaberou mnoho místa, dají se dobře přesouvat, jsou lehké a náplň do nich je dokoupitelná. Po vysezení tedy není s vakem konec, prostě jej jenom doplníte. Vaky lze pořídit již pro nejmenší děti, znečištěný povrch stačí utřít mokrým hadříkem a náplň je uvnitř pytle trojitě zajištěná, není se tedy třeba obávat, že by se k ní dítě v nestřeženém okamžiku dostalo. Sedací pytel je skvělým doplňkem do dětského pokoje, ale i obýváku či ložnice a můžete jej klidně přenést i na terasu. Sedací vaky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, proto je jejich pořizovací cena trochu vyšší, investice se Vám ale vrátí dlouhou životností pytle, pohodlím a úžasnými chvílemi, na které budou Vaše děti vzpomínat. A nemyslete si, jakmile si ve vaku jednou posedíte, nebudete jej již chtít opustit!