V naší nabídce najdete nepřeberné množství pánských, ale i dámských triček s krátkým i dlouhým rukávem. Nabízíme vysoce kvalitní trička v rozličných barevných variantách a různých velikostí. Naše trička jsou dostupná ve všech provedeních a nejrůznějšími potisky. Ať už se jedná o trička ve všech designech, všechna jsou vyrobena z velmi kvalitních materiálů s vysokým podílem bavlny, díky čemuž velmi dobře odvádějí vlhkost, jsou příjemně pohodlné a prodyšné. K běžnému nošení, do zaměstnání, ale především pro volný čas jsou velice vhodná takzvaná taktická trička, případně ? trička s nejrůznějšími vojenskými potisky.

Oděvy

Jedním z nejoblíbenějších tematických potisků na tričkách je téma 7. mechanizovaná brigáda. Jedná o složku Armády České republiky, která se vyznačuje poměrnou údernou a palebnou silou. Skládá se za tří praporů, z nichž jeden je tankový a dva mechanizované. Mezi důležitou výzbroj a vojenskou techniku mechanizované brigády tvoří jak tanky, tak i bojová vozidla, a to jak lehká obrněná, tak i velitelská vozidla a nákladná vozidla do terénu.

Prádlo

Mezi oblíbená taktická trička se řadí trička, která jsou v khaki, případně olivových barevných variacích, s různými maskáčovými vzory. Kromě triček s potisky u nás najdete i trička se státními a vlasteneckými motivy, ale i trička ve tři D. Všechna trička jsou vyráběna z velice kvalitní merino vlny, která zajišťuje pohodlné nošení, odvádění vlhkosti a tepelnou regulaci. Kromě toho jsou všechna trička barvena ručně za pomoci organických barviv, čímž jsou trička vhodná nejenom pro uživatele s citlivou pokožkou, ale výroba triček je šetrná i k životnímu prostředí. Tato merino trička se mohou stát velmi kvalitní a funkční variantou teplého termo prádla pod svrchní oblečení. Můžete si zvolit trička s krátkými, i dlouhými rukávy. Merino vlněná trička jsou rovněž prodyšná a pohodlná při nošení, za každé situace a počasí.