Pokud slavíte společné výročí, můžete překvapit svého partnera zajímavým dárkem. Nemusíte za něj utrácet mnoho peněz, ovšem není to zakázáno. Nápadů je mnoho a díky některým na tento den váš muž jistě nezapomene. Tento velký den si musíte užít oba v plném proudu, nehledě na ostatní.

polibek na nos
 
Večerní překvapení
I muži jsou skrytými romantiky, kteří touží po filmovém večeru v podobě svíček, sexy obleku a vás v posteli. Můžete mu nabídnout jeden z nejlepších postelových zážitků, sehnat si nějaké vyzývavé oblečení a jen čekat, než se k vám váš přítel přidá. Jednoduché, ale více než účinné. Splníte mu tak jeho tajný sen a oba si jistě výročí užijete plnými doušky.
 
Tanec
Dalším tajným přáním muže, se kterým však nikdy nepočítal, je sexy tanec. Již od začátku, přestože ho to láká, si nemyslel, že by se mu toto přání mohlo vyplnit. A vy můžete být tou, která odkryje jeho dětské sny a zatančí svému muži. Nervozita není potřebná, jelikož jistě existují mnohem horší věci, u kterých jste si vzájemně byli přítomni. Můžete toto překvapení propojit s prvním bodem a muž se vám za to jistě bohat odmění.
 romantická chvilka
Večeře
Vezměte svého partnera na večeři do restaurace, do které touží jít. Mnoho mužů ocení výborný steak, tudíž steakbarem jistě nic nezkazíte. Spíše naopak. V romantické restauraci se jistě bude cítit dobře, ale proč nezkusit něco nezvyklého. Nebo najít opravdu speciální místo, které oslní výhledem, nebo jinými výhodami. Stejně tak nic nepokazíte, pokud se s partnerem vydáte do čajovny. Vždyť by to mohl být zajímavý zážitek.
 
Propojené minulostí
Někteří muži, přestože si nemusí pamatovat všechna data a mohou být nepořádní, dojme i obyčejný návrat k místu, kde jste se setkali. Pokud ho vezmete do restaurace, kterou jste využili jako první schůzku, nebo na místo, kde se stalo něco dosti podstatného pro váš vztah, můžete tím vytvořit to nejkrásnější výročí plné krásných vzpomínek a myšlenek na budoucnost.