Dospělo vaše dítě do stádia, kdy už zvládá chůzi a koordinaci jeho pohybů na výbornou? V tom případě jistě přemýšlíte nad tím, pořídit mu jeho první vozítko, na kterém by se díky jízdě ještě více zlepšilo v pohybu.
Ještě předtím, než se začnete rozhlížet v kategorii dětských kol s pomocnými kolečky, je lepší začít s odrážedlem od 1 roku chytraliska.cz, které nemá šlapátka a dítě se na něm zvolna a bezpečně odráží dle jeho schopností a uvážení.dřevěné odrážedlo.jpg

S odrážedlem získá jistotu

Sortiment těchto prvních vozítek na dvou kolech se zaměřuje už na tu nejmenší kategorii, kdy jich můžou využívat děti od jednoho roku. To znamená, že je tím pravým pro učení první rychlejší jízdy, se kterou se v budoucnu setká.
Aby však získalo jistotu a dobrou koordinaci, je nutné ho naučit především držet řídítka pevně a umět s nimi manipulovat.Dítě se na kole zaměřuje především na jeho pedály a zápřah, který musí vynaložit pro jeho jízdu a často přitom zapomíná na tolik podstatnou část, jakou jsou řídítka, která nemá vždy pod kontrolou.
Právě proto se obraťte na šikovné odrážedlo, které je stabilní, bezpečné a vaše dítě s ním získá první zkušenosti s kolem, na které se možná už teď nesmírně těší.modré odrážedlo.jpg

Dřevěné a spolehlivé

Není nad to vybírat na místě, kde vědí, že je důležité nabídnout dětem nejen pevný a odolný materiál, ale i design. Dřevěná varianta uspokojí každého rodiče, protože působí přírodně a stylově. Barevná stránka potěší jak holky, tak i kluky, protože si z její řady můžou zvolit modrou, zelenou nebo pohádkově růžovou barvu.
Pro ještě větší pohodlí si můžete na vaše vozítko připevnit i menší batoh, do kterého si vaše dítě uloží všechno nezbytné, co si bude chtít vzít ven. Připevní se snadno na řídítka a nijak neomezuje při jízdě.
Nabídněte i vy vašemu dítěti dokonalost z hlediska stabilní konstrukce, ale i vzhledu, který jen tak nikdo nepřehlédne a vsaďte na dřevěné odrážedlo, které si každé dítě zamiluje už od pohledu.