Nemít zubaře v dnešní době znamená celkem problém. Zubařů je nedostatek a mnoho z nich nenabírá žádné nové pacienty. Zubaře byste si tak měli držet a nenechat nic náhodě. Pokud zubaře nemáte, tak se obraťte na novou kliniku v Praze, která aktuálně nabírá nové pacienty, a to bez rozdílu věku.

klinika v praze

Nejlepší zubní klinika v Praze, má nejnovější vybavení, díky kterému odhalí všechny kazy. Na této klinice se provádějí všechny zákroky, a to jak ty složité, tak ty banální. Najdete zde dentální hygienu, bělení zubů a také rentgen, který je pro zubní ordinaci nepostradatelný. Zubaři, kteří na klinice pracují si prošli dlouholetou praxí, kterou neustále zlepšují. Najdete zde také velice ochotný personál, který Vám vždy pomůže a poradí. Tato klinika leží v Praze, Vršovice a pohodlně se k ní dostanete, jak automobilem, tak tramvají, či autobusem. Automobil můžete pohodlně zaparkovat, a to před obchodním centrem Eden, které leží kousek od ordinace. Registrace je nyní online a nemusíte tak jezdit na kliniku osobně. Objednání je taktéž online, nebo po telefonu. Na daný čas jdete rovnou do ordinace a nebudete čekat žádné fronty.

klinika v praze

Na jejich internetových stránkách, se můžete podívat na ceník jejich služeb, který je rozdělený na dva sloupce. Jeden sloupec značí, co zaplatíte, pokud máte pojišťovnu, se kterou klinika spolupracuje a druhý je plná cena. Seznam pojišťoven, které s klinikou spolupracují najdete taktéž na jejich internetových stránkách. Jedná se o všechny státní pojišťovny, včetně některých nestátních. Klinika v Praze, však není jedinou pobočkou a obrátit se můžete i na další, které jsou v Mělníku, Horní Počaply a také v Roudnici nad Labem. I tyto kliniky jsou moderně vybavené a dělaní bezbolestné zákroky.

Pokud tedy nemáte zubaře, tak se obraťte na tuto kliniku, dokud nabírá nové pacienty.