Snažte se využít vlastní intuici a zvolit si číslo mobilního telefonu jen podle svého vnitřního pocitu. Každý z nás je totiž jedinečný a neexistují dva stejní jedinci, kteří by vyznávali naprosto shodný životní styl a názory, měli duplicitní myšlenky. Uvědomte si také, že uniformita potlačuje vlastní svobodný projev a právě svoboda je dnes velmi diskutované téma zejména v souvislosti s koronavirem a různými omezeními, restrikcemi a zákazy.

číselná řada na stadionu

Vsaďte na pětky – pětka má v numerologii zvláštní význam, který má ke svobodnému, zcela nezávislému a jedinečnému životnímu projevu velmi blízko. Lidé, kteří se numerologii věnují v širším měřítku, a nejde o ryze komerční záležitost, potvrzují, že pětky podporují touhu po vlastním vyjádření, podporují nápaditost, tvořivost, touhu po cestování a objevování nových horizontů, odlišení se od ostatních, ale zároveň se schopností spolupracovat, soucítit s ostatními a ponechat jim také jejich vlastní způsob vyjádření myšlenek, pocitů a nápadů.

postupka z číslic

Možná také pocítíte, že právě pětka by se v současné době měla více prosadit, aby lidé přestali mezi sebou bojovat a řešit nesmyslné konflikty a více se semknout a být jakousi pomyslnou jednotou, kde každý svým vlastním jedinečným a neopakovatelným životem může obohatit všechny ostatní.

Jestliže tedy zvážíte tato slova a rozhodnete se zvolit si pětku jako svůj klíčový symbol, můžete to udělat docela nenápadně, ale přitom účinně. Kupříkladu registračním číslem vozidla nebo zlatým číslem mobilního telefonu. Tři pětky za sebou v čísle mobilu mají velkou sílu, a co teprve šestičíslí. Můžete si samozřejmě vybrat i velmi účinná a dobře zapamatovatelná zlatá čísla postupky https://www.vipcisla.cz/cs/m-57-zlata-cisla-postupky, případně zkrácené postupky posílit i jinými číslicemi, kupříkladu čtyřky vyjadřují fyzickou sílu, dovednost a obratnost, trojky abstraktní myšlení, dvojky intuici a partnerství, jedničky vlastní názor, šestky harmonii a klid, sedmičky touhu po poznání, osmičky vnímání hlubší podstaty všech jevů a devítky dotahují vše do zdárného konce.