Dnešní doba stylovým doplňkům přeje. Dostáváme se do doby, kdy se čím dál méně lidí stará o to, co na sobě nosí ostatní. A proč ne? Každý jsme jiný a to znamená že i náš styl bude jiný. Nebojte se pořídit si doplňky, které skvěle doplní váš styl a ve kterých se budete cítit dobře.

prsten

Ženy

Když se řekne doplňky pro ženy, většina z nás si představí kabelku, brýle, šperky a třeba nějaký šátek. Všechny tyto věci mohou být ve vašem šatníku samozřejmostí a nejlépe v několika sadách, tak abyste měla čím doplnit své oblečení ať už jdete do práce, nebo do divadla. Doplňky bychom měli mít k dispozici pro každou příležitost. Pokud vybíráte kabelku do práce, zaměřte se především na její praktičnost, stejně tak se ale nezapomeňte zaměřit i na vzhled tašky, tak aby se k vám hodila jak stylem, tak barevně. Ke kabelce si ideálně vyberte i nějaký šátek, kterým vzhled doplníte. Co se šperků týče, každá máme jiné preference, obecně je ale lepší střídmost. Pokud ráda nosíte hodinky, nebojte se pořídit si kvalitní, klidně i sportovní hodinky, které budou vypadat elegantně.

hodinky

Muži

Doplňky u mužů jsou stejně tak časté jako u žen, jen je tolik nevnímáme. U mužů jsou doplňky často přehlížené. Ale třeba taková kravata či motýlek k obleku jsou nutností. Ideální je, když jsou barevně sladěné s oděvem partnerky, tak aby se barvy netloukly. U mužů jsou dále velice časté hodinky. Ty by měly být nejen kvalitní ale také stylové. Ať už hodinky sportovní, elegantní, nebo třeba hodinky dřevěné jsou v dnešní době poměrně samozřejmým zbožím a není problém si mezi nimi vybrat ty vaše. Hodinky často nosíme pořád, bez sundávání. Nebojte se koupit si takové, které vás budou vystihovat a budou o vás něco vypovídat.

Pokud se v problematice sladění doplňků neorientujete, držte se především pravidla méně je více a nesnažte se kombinovat více stylů či barev, které spolu neladí.