Důvody mohou být různé. Tato potřeba může přijít náhodou a nechtěně. Nevíme o ní, nečekali jsme to, a je to tady. Jako blesk z čistého nebe.

Může to být v negativním slova smyslu, ale také pozitivním. Negativní může být nějaká pohroma, katastrofa, neopatrnost, prostě cokoli, co například poškodí nějakým způsobem váš dům. A potřeba peněz je zde.

Pozitivní potřeba může vzniknout tím, že vám kamarád nabízí chatku ke koupi. Nebo vysněný vůz. Nabídka je to výjimečná a nebude se opakovat. Ovšem majitel spěchá, proto je to levnější a chce peníze co nejdříve.

bankovky

Oba případy jsou životní pasti. Na hotovosti tolik nemáte, a u příbuzných a známých peníze neseženete. V bance si zase vypočítali splátky tak, že na ně měsíčně nedosáhnete, protože váš příjem je momentálně v té nižší kategorii. Takže jste v začarovaném kruhu a nevíte jakým způsobem se z něj dostat ven. Ani Bůh, ani čert vám nijak nepomáhají, a tak vám pomůže internet. A jak? Inu, jistě byste uvítali nějakou firmu nebo společnost, kde by tak netrvali na výši vašeho příjmu. A víte, že zde řešení přesně pro vás je?

Americká hypotéka bez dokládání příjmů má u nás velmi dlouhou tradici. Skutečně se zde netrvá na maličkostech. Jednak se dá u firmy domluvit více splátek s nižší splátkou, nebo nějak jinak. Zde je tato půjčka něco jiného, nežli ve zkostnatělých a předpisy omezených bankách.

Ano, i tady je povinnost půjčujícího si ověřit bonitu toho, komu peníze půjčuje. Ale není třeba se toho obávat, firma ví jak na to, takže se vždy najde nějaké řešení. A protože ve velké většině případů má tato společnost své zaměstnance, tedy odhadce, právníky a tak dále, je půjčení peněz opravdu rychlé. Hodně krát se stalo, že lidé podepsali smlouvu a měli peníze ještě týž večer na svém účtu. Ale spíše je to druhý den.

libry

Klidně si to vyzkoušejte a nebojte se toho. Tady se předem nic neplatí.