Samozřejmě, že hypoték existuje velké množství, jelikož se jedná o skutečně žádaný produkt. Vcelku velkou roli v něm hrají úroky, které jsou díky dlouhodobému splácení poměrně nízké. Ovšem i zde se pravidla a podmínky hodně změnily. Dříve se od bankovního sektoru získal hypotéční úvěr v plné výši nemovitosti, nyní již banka poskytuje pouhých 80 % a další peníze se musí doložit z vlastních zdrojů. Velkým problémem je ale, pokud se u někoho objeví záznam v bankovním nebo nebankovním registru.
dům v bublině.png
Poté banky s vstřícností končí. Tím rozhodně nemusí končit náš sen nebo potřeba. Ještě je tu stále někdo, komu záleží na spokojenosti klientů a vytvořil pro ně zajímavý produkt, který je známý jako nebankovní americká hypotéka. V žádném případě není nutné propadat panice, že se jedná o nebankovní sektor. Na společnost je dokonalé spolehnutí a v podstatě rozumí potřebám žadatelů, kdy hledá možnosti, jak nejlépe jim pomoci. Ale ani zde není nic zadarmo, musíme také ručit nemovitostí, což je naprosto v pořádku. To zase vede ke správné finanční zodpovědnosti.

Záznam v registru vadit nebude

Každému se někdy stalo, že později zaplatil nebo zkrátka to nevychází jak má, díky zaměstnavateli, který nevyplácí výplaty v řádném termínu. Bohužel díky takovému manévru se můžeme snadno dostat do problémů. Malé záznamy nijak neublíží, a pokud by se náhodou stalo, že neprojdeme ani přes veškerou snahu finančních poradců, tak stále je ještě další naděje. Pokud najdeme ochotného spolužadatele, který má registr naprosto čistý a je skutečně připravený nám pomoci, tak je vše na správné cestě. Může se jednat o partnera nebo rodiče, příbuzné. Díky nim získáme VIP hypotéku s nízkým úrokem.
radost z domu.jpg

Dokonalý servis

Z pohodlí domova si vyřídíme veškeré náležitosti, které jsou nutné ke schválení žádosti. Poté necháme pracovat finanční poradce a ve velmi brzké době známe odpověď. Žádné dlouhé čekání nebo papírování. Žádné poplatky předem a ani sankce za předčasné splacení úvěru. Není nic skrytého, co by nás v pozdější době mohlo překvapit. Doba splácení je až na 30 let, takže se dá částka pohodlně rozložit do malých splátek, aby to nezatížilo rodinu. Dokonce nemusíme mluvit ani s exekutory nebo jinou institucí, vše nám pomohou zařídit odborníci. A to se skutečně vyplatí.