Prostata a erekce jsou mužské části těla, o kterých si my ženy můžeme jenom zdát. To ale samozřejmě myslím ze srandy, protože kdo by mužům záviděl prostatu a erekci? Myslím, že jistě nikdo. Nebo vy byste chtěli mít prostatu a mít s ní potom nějaké problémy? A víte, co to vůbec prostat je? Tak je to malý orgán, který je kousek od močové trubice. A teď si vemte, když se ta prostata zvětší, tak jaký udělá problém a neplechu. Samozřejmě, že se, jak se mužská prostata zvětší, tak je ihned velký problém na světe. Sice je tady opravdu velká výhoda, že velká prostat nebolí, ale zase je to navíc estetický problém a taky pak ten hlavní problém, co mužům nejvíc vadí a to je špatné močení. Jak je močová trubice utlačená a močový měchýř taky, tak pak muž chudák musí chodit na záchod několikrát denně a vyčůrá stejně malé množství.

Za problémy se muži někdy stydí.

A to muž připadá, že potřebuje hodně na záchod, že má plný močový měchýř. Prostata a erekce je tedy k nezávidění. A když to tak vezmu, tak muž má vlastně pravdu. Má plný močový měchýř, ale on je tak malý, když na něj prostat tlačí, že je třeba až pětkrát menší než normální močový měchýř. Takže se tam vejde i méně objemu a je pak logické, že muž chodí častěji na toaletu.

Pánové chtějí být silní a výkonní.

Bohužel je to tak. A co potom erekce? Tu taky vůbec nezávidím. Když má muž s erekcí problém, je to potom hodně velký problém v milostném životě, protože k sexu je erekce potřeba. Takže je to nejen takový problém, ale největší problém je, že muž se za to stydí. A když je muž kvůli tomu ve stresu, tak s erekce ještě více zhorší. Naštěstí prostata a erekce jde skvěle léčit a muž si může s klidem zajít k lékaři, který ho pošle na neurologii. Tam se muž svěří se svými problémy a bude potom v pořádku. Takže milé dámy, můžeme být rády, že prostata a erekce se nám netýkají. Ale můžeme mužům dát zase naše pochopení.