Jen málokdo ví, že v Brně existuje rybářský obchod, který Vám poskytne veškeré vybavení na ryby. Tento obchod prodává velmi kvalitní vybavení a to jak pro amatéry, tak pro profesionály. Nakoupit zde můžete zboží od mnoha výrobců a to jak od zahraničních, tak od domácích. Jejich výrobky jsou odzkoušené a nejedná se o žádné nekvalitní výrobky z Číny. Navíc na mnoho zboží poskytuje obchod slevy a ušetříte tak peníze, které můžete investovat do dalšího vybavení.

rybářské potřeby

Rybářské potřeby Brno, se nachází na výpadovce na Vídeň a to na ulici Bohunická 67. Na tuto ulici se pohodlně dostanete automobilem, které zaparkujete bezplatně hned před prodejnou. Tudíž nebudete své nové vybavení tahat vzdálené stovky metrů, ale rovnou je naložíte do auta. Samozřejmostí je, že se sem dostanete i hromadnou dopravou. Tato prodejna má otevřeno všechny všední dny a to od 9 – 18 hodin. Podívat se sem můžete však i v sobotu a to v čase od 9 – 12 hodin.

rybářské potřeby

Prodejna na této adrese je velká a nejdete v ní opravdu všechno, co hledáte. Mimo rybolov v místních vodách prodávají i vybavení na rybolov v moři. Nabízí zboží na všechny rybolovné techniky a bude tak jen na Vás, jakou zvolíte. Sortiment tato firma neustále rozšiřuje a tak se můžete těšit na novinky na našem i zahraničním trhu. Momentálně zde najdete až 10 tisíc zboží skladem a to v co nejvyšší kvalitě. Firma totiž pečlivě vybírá, jaké zboží bude prodávat a za jaké zboží se zaručí. Při objednávce nad 1000 Kč, Vás čeká poštovné zdarma. Ceny se samozřejmě snaží udržet na přijatelné úrovni, aby byly dostupné opravdu pro každého. Zaručené je také rychlé dodání a to v České republice i na Slovensko.

Pokud Vám tedy chybí nějaké vybavení na ryby a nevíte, kde ho v sobotu koupit, tak neváhejte a vydejte se do této prodejny. Zaručeně nebudete litovat a koupíte zde všechno, pro co jste sem došli.