Už jste vyzkoušeli laser game v Praze?
Pokud ještě ne, tak neváhejte a spěchejte do herní arény! Nikde jinde nenajdete pohromadě tolik skvělých her a tak nekonečné množství zábavy, které vás okamžitě chytí za srdce!
Mnoho lidí si myslí, že laserová střílečka, jakou laser game bezpochyby je, je vhodná pouze pro kluky, případně pro mladou generaci. Ovšem to je velký omyl! Ten nejlepší způsob, jak můžete takové pochyby vyvrátit, je pustit se boje. Ano, i vy – i pokud je vám šedesát let a chodíte s kamarádkami leda tak posedět do cukrárny. Uvidíte, že vás ta hra bude bavit!

skupina-mensi(1)

Na laser game se totiž můžete vypravit stejně tak dobře se svými přáteli, s rodinou anebo i s kolegy z práce v rámci team buildingu. U této hry totiž zaručeně nikdo nezůstane stranou. A i když třeba nevyhrajete, tak jisté je, že se zaručeně výborně pobavíte.
To, co lidi na laser game tolik baví, jsou endorfiny a adrenalin, které se jim okamžitě na začátku hry vyplaví do krve – proto je ta hra tak návyková, protože v nás vzbuzuje příjemné pocity, ke kterým patří napětí, zábava, radost z pohybu. A přesně o tom to je. Je to akce, které se nebudete moci nabažit.
Naštěstí máte k dispozici hned dvě herní arény a jedenáct skvělých typů hry, ze kterých si vyberete, ať už stojíte na začátku anebo patříte mezi ostřílené profíky. Můžete se vypravit buď do ruin ke starodávným Aztékům anebo do tajemného labyrintu se světelnými http://www.tchibo.cz/reproduktor-s-bluetooth-a-svetelnymi-efekty-p400104857.html efekty. A samozřejmě zde nebudete sami – budete zde s partou lidí a vaším úkolem bude udělit co nejvíce zásahů do vesty vašeho soupeře.

DSC_0204

Ovšem není třeba se ničeho bát – herní laserové pistole jsou naprosto bezpečné, a jediný, kdo takový zásah spolehlivě pocítí, bude vaše vesta se senzory, která zaznamenává celkové skóre. Vy sami se budete dokonale bavit!
Takže pokud na svůj první zážitek v laserové aréně stále čekáte, tak si co nejrychleji rezervujete termín akce!