Předčasná ejakulace

Předčasnou ejakulací netrpí jen nezkušení mladí muži, ale je celkem běžným problémem, který může postihnout až 20 % mužské populace. Ať už se jedná o problém, který muže provází od počátku zahájení sexuálního života, či se objeví v jeho průběhu a zcela nečekaně, může být problémem, který vnese neporozumění a rozladění do partnerského sexu. Každé vyvrcholení, které přichází do minuty od zahájení sexuální aktivity je posuzováno jako předčasné vyvrcholení.

Předčasná ejakulace

Ačkoliv ani sexuologové neznají příčinu předčasného vyvrcholení, většinou se s ní setkávají mladí muži, kteří nemají pravidelný sexuální život a mají nízkou frekvenci pohlavních styků, ale mohou jí trpět i muži, kteří se oddávají sexu v prostředí, které je stresující, nemají klid, protože okolo místa styku je ruch a obávají se neuspokojení partnerky.

Kromě různých úzkostí a sexuální nadrženosti může k předčasné ejakulaci vést i některé onemocnění. Tím může být zánět prostaty, zkrácena uzdička, zvýšená citlivost v oblasti penisu, psychické problémy pacienta, obezita, porucha štítné žlázy, traumatizující sexuální zkušenosti a různé další zdravotní problémy.

Předčasná ejakulace

Díky moderním medikamentům není boj s předčasným výronem semene zdaleka ztracen. Pokud se jinak těšíte dobrému zdravotnímu stavu a myslíte si, že nemusíte řešit žádné zdravotní problémy, které by přímo vedly k vašim předčasným vyvrcholením, je snadným řešením použití moderní léčby v podobě dostupných medikamentů bez lékařského předpisu.

Účinná látka dipoxetin Kamagra-pro, dokáže účinně zpozdit ejakulaci. Působí přímo na mozkové receptory a snižuje citlivost. Tablety se užívají 1-3 hodiny před pohlavním stykem, ovšem dávkování závisí na individuální potřebě a v případě potřeby je dobré podmínky užití konzultovat s lékařem. Léčbu je pochopiteůně možné nastavit podle individuálních potřeb. Předčasná ejakulace může často stát v cestě k příjemným sexuálním prožitkům v partnerské sexu. Neodkládejte proto řešení tohoto vašeho problému.