Cesta kolem světa, nový byt nebo dům, rekonstrukce či nové auto, začátek podnikání, úhrada dluhů a exekucí, tak to jsou asi nejčastější sny a plány nás smrtelníků.

Ne každý totiž vlastní tučné konto, do kterého může sáhnout a má peníze na cokoliv. Obvykle padnou úspory na nečekané události nebo musíte myslet na zadní vrátka a být neustále ve střehu, aby v případě potřeby peníze nechyběly. A na velké sny je úspor stejně málo, takže by to chtělo nějakou finanční půjčku, úvěr, hypotéku.

Kdo získá peníze v bance má vyhráno a může si plnit svoje sny. Kdo však přísným bankovním okem neprojde, má smůlu. Ale jen do té doby, než zjistí, že jsou ještě nebankovní hypotéky.

peníze v laptopu

Jedná se o stejnou formu finanční injekce, jakou nabízejí i banky. Akorát s tím rozdílem, že peníze můžete použít, na co jen chcete, takže ne jen pouze na řešení bydlení. Dále nepotřebujete hromadu podkladů k tomu, aby vám byla taková hypotéka schválena. A co víc, záznam v registrech dlužníků nevadí.

K získání stačí vyplnit online formulář a mít nemovitost k ručení. Nemovitost, které jste majitelem nebo i nemovitost někoho jiného. Ten však samozřejmě musí se zástavou souhlasit.

Schválení je obvykle známé do 24 hodin a o všechny další formality se bez poplatků předem postará samotná nebankovní společnost.Dřív, než podepíšete samotnou smlouvu, tak je důležité si pozorně přečíst všechny podmínky. Jedině tak nenalítnete podvodníkům a budete vědět co, za kolik, komu a za jakých podmínek budete splácet.

zelená loga

Nebankovní hypotéky obvykle poskytují stejně přijatelný úrok jako banky a umožňují také splácení až na 30 let. Za předčasné splacení neúčtují sankce.
Získanými penězi si můžete nejen plnit sny, ale také problémy s dluhy. V případě exekucí vám společnost ochotně pomůže vše vyplatit.

Nakonec nebude získání vyššího obnosu peněz tak složité.        

4.5/5 - (4 votes)