Také jste poctivě a manuálně zruční? Pokud ano, tak si gratulujte, protože jsem zjistila, že v poslední době je opravdu málo lidí, kteří jsou manuálně zruční. Také jsem dokonce slyšela, že mnoho dětí, když vycházejí základní školu, tak nechtějí ani chodit na učební obory, ale chtějí jít zrovna na maturitní obory. Protože si myslí, že když budou mít maturitu, že budou mít potom lépe otevřené dveře do světa. Možná na tomhle také něco pravdy, protože na každém šprochu pravdy trochu. Já mám sice maturitu, ale řeknu vám, že kdežto můj bratr má výuční list, tak našel práci opravdu rychle, a to snad během hodiny. Navíc má také má o třicet pět procent vyšší plat než já, kdy sedím jenom v kanceláři.

Kvalitní vrtáky.

Bratr pracuje jako řezbář a elektrikář, takže také potřebuje různé nářadí. A také jsem se dozvěděla, že právě lidé, kteří jsou opravdu šikovní a manuálně zruční, tak najdou práci opravdu vždycky, a to i kdyby spali a najdou ji i poslepu. Protože pracovat se bude stále a stavět stále, takže vždycky budou potřeba poctiví řemeslníci. Bratr také potřeboval už několikrát vrták s kuželovou stopkou a to hlavně kvůli tomu, aby mohl udělat plot a také podlahou. Já si myslím, že když budete mít opravdu kvalitní nářadí, jako například vrták s kuželovou stopkou nebo vrtačku, že vám potom práci půjde sama od ruky.

Připraveno k práci.

Není opravdu potom nic smutnějšího, než když máte doma opravdu nekvalitní nářadí, které už je velice opotřebované a nebo nepřesné. A potom s tím chcete něco postavit? Je to opravdu velice riskantní, protože takhle se můžete splést i o nějaké centimetry. A všichni víme, že když se spletete i o jeden centimetr nebo i o půl centimetru, že výsledný efekt může být opravdu katastrofální a nemusí se ani líbit. Proto dbejte na kvalitu nářadí, a to včetně vrtáků s kuželovou stopkou, protože tento se vám bude hodit, když budete potřebovat navrtat různé díry. A co když zjistíte, že potom nebudete mít správnou velikost? Pozor na to.