Mít doma vlastní malé wellness už dávno není pouze výsadou milionářů. Zařídit si ho dnes můžete i Vy, a to pohodlně, a bez potíží. Jak na to?

Prostor

Pro začátek potřebujete prostor, na kterém vaše malé domácí lázně vzniknou. Může jít například o přestavěnou garáž, nevyužitý sklep, nebo zahradní domek. Fantazii se totiž meze nekladou.

Nechte si postavit saunu

Ať už se rozhodnete pro infrasaunu, parní saunu, nebo aroma saunu, můžete si ji pohodlně zařídit ve svém domově. Lze si ji nechat vystavět od základů, neb osi objednat a nechat nainstalovat už hotovou. Ceny se samozřejmě liší dle druhu sauny, použitého materiálu, a velikosti. Nejlevnější se pohybují už okolo dvaceti tisíc, ty dražší pak můžete koupit okolo sta tisíc korun. Můžete si také zvolit, zda půjde o venkovní, či vnitřní saunu, a to právě dle dispozice vašeho domu.

saunové doplňky

Investujte do vířivky

Pokud patříte mezi ty, kdo v akvaparku míří ihned do vířivého bazénku, je tento krok to pravé pro vás. Co se vířivek týče, rovněž existuje spousta druhů, dle nichž se odvíjí i pořizovací cena. Nejlevnější jsou obecně ty nafukovací, jejichž cena se pohybuje okolo 10 000Kč, ale pro dlouhodobé používání bude lepší stabilní vířivka s dřevěnou konstrukcí, nebo ještě lépe, ta zabudovaná. Pro montáž, servis, a čištění vířivky sevisvirivychvan.cz je nejlepší zavolat odborníky, kteří se v tomto oboru pohybují už delší dobu. Takové najdete například ve firmě Spa aqua servis. Nejenže vám vířivku zprovozní, ale rovněž vám poskytnou dostatečné informace a rady ohledně správné péče o vířivku.

zabudovaná vířivka

Odpočinkový kout

V domácím wellness by neměl chybět ani odpočinkový kout. Nemusí jít o nic složitého. Postačí pár lenošek, nebo pohodlných lehátek, esteticky příjemné prostředí, hezká vůně a dobrá hudba. Zde můžete odpočívat mezi používáním sauny a vířivky, číst si knihu, nebo si dát krátkého odpoledního šlofíka.